GINOP_PLUSZ-1.2.3-21-2022-03191 Projektinformációk

PROJEKTINFORMÁCIÓK

GINOP_PLUSZ-1.2.3-21-2022-03191

 

Virradat Zrt. modern üzleti és termelési kihívásokhoz való alkalmazkodását segítő fejlesztési pályázata

 

  • A kedvezményezett neve: Virradat Képzési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
  • A projekt címe: Virradat Zrt. modern üzleti és termelési kihívásokhoz való alkalmazkodását segítő fejlesztési pályázata
  • Elszámolható összköltség: 179 000 000 Ft
  • Vissza nem térítendő támogatás összege: 125 300 000 Ft
  • A támogatás mértéke: 70 %
  • A projekt tervezett befejezési dátuma: 2024.03.01.

 

Projekt tartalmának bemutatása:

 

Projektünk fejlesztendő tevékenysége 8559 '08 M.n.s. egyéb oktatás. Ennek keretében a Siklósi út 22-ben található székhelyen ingatlan beruházást kívánunk megvalósítani, amely keretében az épület az igényeink szerint átalakításra kerül. Ennek keretében az oktatási szempontokat figyelembe véve, oktatótermeket alakítunk ki úgy, hogy egy modern környezetet hozzunk létre tanulóinknak. 2022. januártól új képzéseket tervezünk indítani, valamint a szakmai képzések mellett, autósiskolát is szeretnénk működtetni. Célkitűzésünk, hogy bővítsük az általunk jelenleg biztosított oktatások kínálatát, amelyhez elengedhetetlen egy erre a célra megfelelő központ kialakítása. A pályázat lehetőséget ad arra, hogy az épület jelenlegi állapotát átalakítsuk ki a mai elvárásoknak és igényeknek megfelelően, mindezt úgy üzemeltetve , hogy energiahatékonyan megújuló energia felhasználásával a károsanyag kibocsátás minimalizálásával. Ezért az épületben hőszivattyú, valamint napelem rendszer telepítését kívánjuk megvalósítani. A megújuló energiaforrás hasznosításával költségeinket is minimalizálni tudjuk, ami tovább javíthatja pénzügyi eredményességünket. A fejlesztés részeként kívánunk megvalósítani technológiafejlesztést új nyomdaipari gépsor beszerzésével. A gépsor szakmai tananyagok elkészítését tudjuk megvalósítani, de emellett egyéb szakmai anyagok elkészítése is lehetővé válik. Ennek segítségével tanulóink könnyebben tudnak hozzájutni az oktatásokhoz szükséges tananyaghoz, ami a képzések hatékonyságát és eredményességét eredményezi. A fejlesztés megvalósításával jelentős nyomtatási költséget takarítunk meg, hiszen erre a szolgáltatásra eddig nagy összeget fordítottunk. Annak érdekében, hogy a lehető leghatékonyabban tudjuk végezni tevékenységünket munkavállalóinknak a fejlesztés keretében kommunikációs tréninget kívánunk szervezni. Emellett arculattervezés és grafikai tervezés tanácsadás, minőség-, környezet-, munkavédelem-, adatbiztonság- és egyéb irányítási rendszerek bevezetéséhez és fejlesztéséhez kapcsolódó tanácsadás szolgáltatásokat is igénybe kívánunk venni. A bemutatott fejlesztésünktől cégünk dinamikus bővülését várjuk. Abszolút nagy igény mutatkozik jelenlegi tevékenységeink és szolgáltatásaink kínálata iránt, de a fejlesztés elemeivel ez tovább növekedhet. A növekedés cégünk eredményességének javulását idézheti elő, aminek köszönhetően tovább fejlődhetünk, és erősíthetjük oktatási tevékenységünket.